wap chat wap sohbet mobil chat mobil sohbet
wap mobil chat
wap chat

TechTR Hakkında

2007 senesinde kurulan

TechTR

, kuruldugu günden bu yana Türkiye mobil internet agı dahilinde gelistirdigi mobil eglence sistemleri ile bir çok mobil internet sitesine sistem sahipligi yapmaktadır. Kullanıcı memnuniyetini ön planda tutarak gelistirdigi sistemler ile rakiplerine örnek olmus ve çizgisini bozmadan en kaliteli sistemleri piyasaya kazandırmaya devam etmektedir.
wap chat

Neden Tercih Etmeliyim?

TechTR

'nin misyonu sizlere mevcut piyasadaki rakiplerinden daha kaliteli ve daha güvenilir sistemler sunmayı amaçlamaktır. Kalitemizdeki çıtayı sürekli yükseltmek için çalısmalar yaparak kalitede süreklilik saglamak, yeni fikirler ve çözümler üreterek kullanıcı ve müsteri memnuniyeti saglamak, standartlara uygun ve kullanıcı dostu sistemler gelistirerek taklit eden degil, taklit edilen olmak en öncelikli hedeflerimizdir.
wap chat

Alt Yapımız

ASP Active Server Pages / Etkin Sunucu Sayfaları dili ile yazılmıs sistemlerimiz, MySQL veritabanı alt yapısı kullanmaktadır. Tamamı kendimize ait alt yapımız, IP/Proxy ve Mobil browser analizi ile piyasadaki diger sistemlerden daha güvenilir bir sohbet ortamı sunmaktadır. Sitelerimiz, kendimize ait Türkiye lokasyonlu sunucumuzda, kendi kontrolümüzde barındırılmakta ve 7/24 denetlenmektedir.
mobil sohbet