TechTR Wap Chat Mobil Sohbet Sistemleri
TechTR Hakkında;
2007 senesinde kurulan TechTR, kuruldugu günden bu yana Türkiye mobil internet agı dahilinde gelistirdigi mobil eglence sistemleri ile bir çok mobil internet sitesine sistem sahipligi yapmaktadır. Kullanıcı memnuniyetini ön planda tutarak gelistirdigi sistemler ile rakiplerine örnek olmus ve çizgisini bozmadan en kaliteli sistemleri piyasaya kazandırmaya devam etmektedir.
Neden TechTR;
TechTR'nin misyonu sizlere mevcut piyasadaki rakiplerinden daha kaliteli ve daha güvenilir sistemler sunmayı amaçlamaktır. Kalitemizdeki çıtayı sürekli yükseltmek için çalısmalar yaparak kalitede süreklilik saglamak, yeni fikirler ve çözümler üreterek kullanıcı ve müsteri memnuniyeti saglamak, standartlara uygun ve kullanıcı dostu sistemler gelistirerek taklit eden degil, taklit edilen olmak en öncelikli hedeflerimizdir.
Alt Yapımız;
ASP Active Server Pages / Etkin Sunucu Sayfaları dili ile yazılmıs sistemlerimiz, MySQL veritabanı alt yapısı kullanmaktadır. Tamamı kendimize ait alt yapımız, IP/Proxy ve Mobil browser analizi ile piyasadaki diger sistemlerden daha güvenilir bir sohbet ortamı sunmaktadır. Sitelerimiz, kendimize ait Türkiye lokasyonlu sunucumuzda, kendi kontrolümüzde barındırılmakta ve 7/24 denetlenmektedir.
Copyright © 2007 - 2023
TurKuaZ & TechTR Mobil Sohbet - Wap Chat Sistemleri